Компанія «Babyboo» – це молода компанія, що динамічно розвивається на ринку України. Це компанія професіоналів – однодумців, що розуміє соціальну відповідальність (створення робочих місць, оплата податків, підтримка приватного підприємництва), що приведе до конкурентоспроможності України, як держави.

Компанія «Babyboo» - є єдиним ексклюзивним офіційним імпортером і дистриб'ютором на території України ТМ TRUNKI (Англія), ТМ BELLELLI (Італія), ТМ EURASIA (Італія).

Місія компанії - ми забезпечуємо безпеку і гарний настрій вашої дитини і вас.

Висока ефективність нашого бізнесу і бізнесу наших клиєнтів і партнерів — вклад компанії в зміцнення і розвиток національної економіки.

Дана Місія заснована на наступних основних цінностях компанії:

Постійне розширення асортименту пропонованої продукції:

Для передбачення клієнтів якістю і асортиментом пропонованої продукції і послуг, що надаються, компанія «Babyboo» уважно стежить за новинками на ринку дитячих товарів. Ми продовжуватимемо розширювати асортимент товарів, і у міру того, як мінятиметься потреба ринку в нових типах, формах і видах товарів, йтимемо на крок попереду, відповідаючи існуючим запитам.

Постійне поліпшення якості послуг:

Основоположним фундаментом компанії «Babyboo» є команда дослідних, ініціативних і творчих співробітників, які відповідально підходять до рішення кожної задачі, враховуючи всі побажання замовника. Працюючи з нами, Ви застраховані від придбання низькоякісної продукції і підробок. Ми не прагнемо зробити разову вигідну угоду. Наша мета - налагодити довгострокову і взаємовигідну співпрацю. Високі стандарти, увага до деталей, чесність, виконання узятих зобов'язань – принципи на яких ми будуємо довіру і надійність з нашими Клієнтами. Клієнт має бути упевнений, що він отримає комплексні і кваліфіковані відповіді на питання, а так само йому вирішать необхідні завдання найбільш оптимальним чином, як з точки зору матеріальних так і моральних витрат.

Для компанії «Babyboo» немає маленьких або великих клієнтів, кожен клієнт для нас є Індивідуальність. У зв'язку з цим найбільш пріоритетним для нас залишиться індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Принципи, що визначають норми поведінки і діяльності компанії Babyboo і її співробітників:

Активна життєва позиція: використовувати знання і творчі здібності для постійного поліпшення якості роботи, проявляти турботу про своїх близьких, партнерах, місці, де працюєш, країні, в якій живеш.

Результативність: результат роботи кожного співробітника сприяє досягненню загальної мети. Кожен з нас – частина компанії. Необхідно вирішувати «як зробити», а не обговорювати причини «чому не можна». Кожен співробітник повинен контролювати якість своєї роботи. У основу ухвалення рішення в компанії Babyboo співробітниками лежить здоровий глузд. Якщо дія не приносить прибутку, означає, що воно безглуздо. Дотримуючись даного принципу, ми зможемо збільшити об'єми продажів, знижувати витрати. Зароблений прибуток дозволить успішно вести і розвивати бізнес, забезпечити гідне життя співробітникам і вирішувати соціальні питання.

Співпраця: це пошана і довіра, допомога і взаємовиручка, згуртованість і єдність. Компанія «Babyboo» - єдина команда кваліфікованих фахівців і менеджерів. Ми завжди пам'ятаємо про інтереси партнерів, супроводжуючи угоду, стараємося, щоб виграли всі. Щирість, взаємна довіра і підтримка один одного – запорука загальних успіхів і головна конкурентна перевага. Багатий асортимент, гнучкі умови ціноутворення, своєчасне постачання замовлення, пошук і пропозиція різних взаємовигідних форм взаємодії, професіоналізм співробітників гарантують партнерам якість наших послуг.

•Старанність: це проява професійної ввічливості і відповідальності за реалізацію делегованих повноважень. Це – ключ до досягнення успіху. Ми не залишаємо недороблених справ, тримаємо на контролі своєчасність виконання бізнес-процесів, закінчуємо здійснення початих проектів, регулярно підтримуємо ділові контакти, виконуємо зобов'язання.

Зарекомендовав себе на українському ринку як надійний і стабільний партнер, ми виражаємо вдячність нашим партнерам і клієнтам за спільну роботу і запрошуємо всіх зацікавлених осіб і організації до взаємовигідної співпраці.

 
Банер
Банер